Rregullat e Forumit

Shko poshtë

Rregullat e Forumit

Mesazh  Admin prej Fri Jan 15, 2010 2:40 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Forumi argjendd.albanianforum.net si cdo forum tjeter i ka rregullat e veta, te cilave duhet t'ju permbahen te gjithe anetaret pa perjashtim!

1. Cdo anetar i forumit eshte i lir t'i shprehe mendimet e tij, perderisa nuk fyen, ofendon, nencmon, tall apo ngacmon ndonje anetare tjeter te forumit.

2. Cdo anetar eshte pergjegjes per shkrimet e tij, forumi nuk mban asnje pergjegjesi per shkrimet e anetareve.

3. Nuk lejohen shkrimet vullgare, te neveritshme, shpifese, urryese, kercnuese etj.

4. Nuk lejohen ofendimet e institucioneve apo te lidereve dhe perfaqesuesve te institucioneve shteterore e fetare.

5. Nuk lejohet kurrefare reklamimi, pa pelqimin e Administratoreve.

6. Para se te krijohet nje teme e re, duhet te shikohet nese ajo teme egziston.

7. Perdorimi i fjaleve banale eshte e ndalueshme

8. Administartoret e moderatoret jane te angazhuar fuqimisht në kryerjen e detyres se moderimit me korrektesi, e ne raste të mosrespektimit te rregullores, kane te drejte te modifikojne, levizin, bashkojne, ndajne dhe te fshijne postimet apo temat;gjithnje duke qene neutral ne te gjitha rastet.

9. Nese mendoni qe ju eshte bere ndonje shkelje e te drejtave tuaja nga ndonje anetar (si gjithmon, ketu perfshihet edhe stafi) mund të shkruani tek rubrika perkatese, apo edhe mesazh privat tek administatori.

10. Anetaret qe nuk e respektojne rregulloren pas tri (3) verejtjeve do te perjashtohen automatikisht prej forumit.

11. Ndalohen diskutimet per fe, ketu s'ka diskutime per fe.

Pervec ketyre rregullave duhet t'ju kushtoni kujdes edhe rregulloreve shtese neper kategorite perkatese!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 54
Join date : 15/01/2010
Age : 25
Location : Skenderaj.

http://argjendd.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi