Qka ju ka mesuar JETA

Shko poshtë

Qka ju ka mesuar JETA

Mesazh  Admin prej Fri Jan 15, 2010 9:10 pm

- Cfare ju ka mesuar jeta?

Me pak fjale, secili prej jush eshte i ftuar qe te ndalet e te ulet pak e te meditoje mbi jeten e tij dhe per ato vite qe mban mbi supe. Pasi ta beni kete gje, mundohuni te dilni me nje liste keshillash per te gjithe anetaret e ketij forumi, keshilla qe ju i keni mesuar nga jeta juaj.

Kjo teme eshte e vecante pasi nuk eshte nje teme diskutimi, eshte nje teme ku secili prej jush hedh disa keshilla per te gjithe anetaret e ketij forumi, keshilla qe sipas jush do tu vinin ne ndihme te gjithe anetareve te forumit pavaresisht nga mosha apo eksperienca e jetes.

Cdo anetar i forumit eshte i ftuar te shprehi mendimin e tij te plote ne nje postim me poshte dhe te lexoje ne heshtje keshillat e anetareve te tjere.
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 54
Join date : 15/01/2010
Age : 25
Location : Skenderaj.

http://argjendd.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi