Fjal te urta te pa perpunuara

Shko poshtë

Fjal te urta te pa perpunuara

Mesazh  Admin prej Fri Jan 15, 2010 11:30 pm

po hapi kete teme qe te postojme fjale te urta popullore dhe t'u japim nuanca humori, d.m.th t'jua shtojme kuptimin humoresk!

po filloj une me disa:burri nuk eshte per pune te lehta, si p.sh me mbajt kuleta...
Mos ja kqyr punen, po shikoja hunen...
I jep doren te merr oren...
Ec me kembe tueja e jo me mend e huaja..

Vazhdone ju tash :-)!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 54
Join date : 15/01/2010
Age : 25
Location : Skenderaj.

http://argjendd.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi