Sms dashurie!

Shko poshtë

Sms dashurie!

Mesazh  Admin prej Fri Jan 15, 2010 9:40 pm

Jeta te dhuron miliona cudira.Mendja te dhuron miliona befasira.Zemra te dhuron vetem nje person qe miliona her jeten ta shkateron...
Nese je ne vetmi dhe vetmia te mundon lexoje mesazhin shiko kush te don.Nuk dua te te them te dua ashtu kot por te them te dua me zemer te plot....
Nga jeta deshta sinqeritet dhe qetesi nga bota deshta paq dhe lumturi kurse nga ty do te doja nje dashuri se kjo bot eshte vetem nje ejo dy...
Ti je keshtu si je gatuar dreqi a zoti vendosi te ecim kesaj ruge mase pa kthim dhe une nje Djal pa force te te fal te te gjykoj gje qe nuk pata deshir se ti je keshtu siq je gatuar njeri pa ndjenja por pa fajin tim
Nese ti je YLL me te cilin krenohesh, ke shume kujdes sepse une jam Qiell nga i cili do rrezohesh.
Nuk jam poet qe te shkruaj poezi,por fjalen te dua e shkruaj vetem per ty.zogu ne peme sa bukur kendon ,ti puthsha buzet ty qe e lexon!
Mos vuaj per dike qe ndoshta ste mendon mos qaj per te ai ste meriton mos u trishto koha gjithcka do te sheroje ai kurre ste deshi lere te shkoje
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 54
Join date : 15/01/2010
Age : 25
Location : Skenderaj.

http://argjendd.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi